Beer Team- Albion Team

large

Beer Team - Albion Team 2-3

(17-25,25-23,25-18,23-25,16-18)

Kolejny mecz za nami tym razem ze starymi wyjadaczami drużyną "piwoszy". Już od początku wiedzieliśmy że będzie ciężko, bo z nimi skończyć atak jest sztuką - doświadczenie parkietowe  poza tym doszła nam kolejna bolączką, bo musieliśmy rozegrać mecz bez rozgrywającego. Pierwszy set poszedł nam dość dobrze i spokojnie wygraliśmy do 17. W drugim secie już tak łatwo nie było i przegrywamy pomimo dobrego seta do 23. Trzeci set nie układał nam się po całości, wszystko zaczęło szwankować i niestety przegrywamy do 18. Pełna mobilizacja przed kolejnym setem, roszady na boisku i gramy swoje wygrywając seta do 23 prowadząc go cały przewaga przynajmniej 5-6 punktów. Tie break jak zawsze rządzi się swoimi prawami i tak raz jedni raz drudzy prowadzą. Przy stanie 7-7 zaczynamy grać swoją siatkówkę i robimy przewagę do 14-10. No i znowu nie umiemy skończyć akcji i po chwili gospodarze prowadzą już 16-15, ale końcówka należy znowu do nas i wygrywamy do 16. Dobry mecz ale tracimy pierwsze punkty. Plus taki, że było widać u nas drużynę i każdy dołożył cegiełkę oraz serce do tej wygranej. Pełni nadziei na dalsze wygrane oczekujemy następnego przeciwnika, a będzie nim we wtorek drużyna Jedynki Jankowice III, która jak na razie też nie zasmakowała porażki