Volley Pszów - Albion Team 0-3

pszówalbionVolley Pszów - Albion Team 0-3 (25,14,21) 💪
Nie ma co ukrywać, że do Pszowa przyjechaliśmy w roli faworyta, ale już nie raz się przekonaliśmy, że to parkiet weryfikuje formę dnia. Pierwszy raz do składu dołączył w tym meczu nasz nowy przyjmujący Aleksander Siorak. Bardzo dobrze wkomponował się w drużynę i będzie wzmocnieniem Albionu. Pierwszy set gramy na wielkim luzie zdobywając kilka punktów przewagi po czym znowu je tracimy, w wyniku czego końcówka seta wyrównana punkt za punkt, ale w końcu wygrywamy na przewagi do 25.

Zmiana stron i jakby inna drużyna. Wstąpiła w nas moc i wszystko idzie jak trzeba, przede wszystkim zdobywamy sporo punktów zagrywką i demolujemy przeciwnika wygrywając do 14. Trzeci set znowu w miarę spokojny. Zdobywamy kilku punktową przewagę nie oddając jej do końca meczu. Wygrywamy do 21, a cały mecz 3-0. Bardzo dobry mecz rozegrał na ataku Łukasz Wącirz zdobywając zasłużenie MVP meczu. Praktycznie nieomylny, ale wygrała cała drużyna, a każdy z nich dołożył solidną cegłę do tego zwycięstwa. A dziś walczymy dalej o kolejną wygraną 💪