Albion Team - Create 3-0

albioncreateAlbion Team - Create Michel RO-JO Team Świerklany 3-0 💪
Rok kończymy na 1 miejscu 😎
Brawo chłopaki 💪

Ostatnie spotkanie roku 2019. W roli gospodarza podejmowaliśmy dobrze znaną i naszpikowaną doświadczonymi graczami Naszej ligi drużynę ze Świerklan.
Można było zakładać w ciemno iż będzie to spotkanie bardzo zawzięte.
Tak też się stało.
1 set: Goście rozpoczynają seta z kilku punktową przewagą, zdecydowanie kontrolując wydarzenia boiskowe, odrzucając Nas zagrywką i umiejętnie grając w obronie. Taki stan rzeczy utrzymywał się przez pół seta. Dalsza część to zdecydowana poprawa przyjęcia które pozwoliło Naszemu rozgrywającemu na grę pełną opcji, a co za tym idzie efektywną w ataku.

Wygrywamy 1 partie do 20.
Kolejne dwa sety były do złudzenia podobne.
CREATA rozpoczyna bardzo dobrze, my ospale, ale to co w tym sezonie u Nas gra tak pysznie jak Carlos Santana na gitarze, to mentalność i znakomite morale zespołu które pozwoliło gonić Nam słaby wynik, by w końcówce zagrać bardzo solidną siatkówkę. I tak jak na zespół Lidera przystało set drugi 23:24, setowa dla Gości, ale Albionom i tym razem udaje się wyjść z opresji i wygrać 26:24.
Set 3 wygrywamy w podobnym stylu do 22.
Oprócz bardzo wysokiego poziomu siatkarskiego który zaprezentowały obie ekipy, z całą pewnością należy zaznaczyć iż już w pierwszych akcjach spotkania goście wykazali się gestem Fair-Play przyznając się do dotknięcie piłki w bloku którego nie dopatrzył się sędzia, co zaś zaowocowało kolejnymi bardzo fajnymi zachowaniami po obu stronach. Mimo kilku gorętszych momentów pod siecią nikt nie stracił zimnej głowy i liczyły się tylko walory sportowe. Bardzo dziękujemy CREATE za kawał dobrej gry i bardzo fajne podejście FAIR-PLAY. Tak można grać 👏🏻