Albion Team - Volley Pszów 3-1

albion pszówAlbion Team - Volley Pszów 3-1 (-19,22,21,21)

Pierwszy mecz na własnym parkiecie miał być łatwy i przyjemny, bo wg naszych założeń drużyna nie miała być wymagająca. Braki kadrowe także nie miały nam przeszkodzić w płynnej i dobrej grze. Rozpoczynamy mecz i nagle nasza wizja przedmeczowa legła w gruzach. nic nam nie wychodzi, gramy bardzo słabo co wykorzystuje skutecznie nasz przeciwnik. Przegrywamy pierwszego seta do 19 i trzeba było się opamiętać. Drugi set początek również nie zanosi się na dobrą grę i strach zagląda w oczy przed stratą pierwszych punktów.

Na szczęście się tak nie wydarzyło, bo w końcu zaczyna nam się układać tak jak byśmy sobie tego życzyli i wyrównujemy stan meczu na 1-1. trzeci i czwarty set podobne do siebie. Gramy w miarę skutecznie ale to wystarcza na wygranie obu setów do 21. Sporo błędów przede wszystkim z zagrywki i mało skuteczny atak, ale jednak wygrywamy, co nas cieszy. Szybko wyciągamy wnioski z poprzednich meczy i szykujemy się już na kolejny, gdzie poprzeczka będzie postawiona wyżej.dzięki za dobry mecz w miłej atmosferze i do zobaczenia na rewanżu.